Mérközések
Mérközések : Chelsea-Tottenham 2-1 (1-1)

Chelsea-Tottenham 2-1 (1-1)

cole9319  2006.03.14. 13:06

Nehéz mérkőzésen van túl a Chelsea. Gallas utolsó pillanatban hatalmas gólt lőtt és ezzel nyertünk 2-1 -re.

Stamford Bridge,42243 néző, Vezeti:Graham Poll
Gólszerzők:
Essien 14', Gallas 90'+ ill: Jenas 45'
Sárga lap: Duff, Dorgba
Piros lap:-

Chelsea: P Cech, R Paulo Ferreira, R Huth, J Terry, W Gallas, C Makelele, S Wright-Phillips, F Lampard, M Essien, J Cole, H Crespo

Kispad:A Del Horno, N Maniche, D Duff, D Drogba, C Cudicini

Tottenham: P Robinson, P Stalteri, L King, M Dawson, Y Lee, J Jenas, M Carrick, E Davids, T Tainio, A Mido, R Keane

Kispad:D Murphy, R Cerny, J Defoe, A Lennon, A Gardner

Percről-Percre

Új gyepszőnyeggel kezdődik meg a mérkőzés

2' Lampard szabadrúgása jön be a szélről a gólvonalról vágják ki a védők

4' Carrick ad be egy szabadrúgást a szélről Terry kifejeli az ötös sarkáról

7' Mido kapja a labdát éles szögből elválallja elmegy keresztbe

8' Carrick adja be a szögletet Huth fejeli ki Mido elől

9' Keane adja be külsővel King fejel nem megy kapura Terry kitessékjeli szögletre

10' Wright-Philips lép meg lő Robinson nagyot véd kipattanót visszateszi Essien lő külsővel üres a kapu mellé.

14' GÓL! Vezet a Chelsea Essien góljával. Wrightp-Philips szerzi meg a labdát leviszi szélre visszteszi Essienek ő a hosszúba lövi laposan. Essien első gólja a Chelsea-ban

18' Lampard szélről adja be a szabadot de Mido kifejeli az 5-ös sarkáról

25' Huth úgy 30 méterről lő hatalmasat igaz középre megy a lövés de Robinsont meglepte és nem tudta megfogni a lövést.

26' Lampard ugratja ki S. Wright-Philipset ő nagyszerűen lép meg és próbálja betenni Crespo felé de a védő kivágja a labdát

30' Crespo próbál lőni 17 méterről de King felugrik és lepattan róla a lövés

(49.perc Birmingham-West Bromwich 1-0 Forsell(11-esből)

35' Nem nagyon van helyzet most a meccsen

42' J.Cole kap nagyszerű labdát ő 11-es sarkáról lő ballal de a lövés mellé megy.

42' Ápolni kell J.Cole-t de semmi komolyabb probléma. Azért Duff elkezd melegíteni

45' GÓL. Egyenlít a Spurs. Carrick szabadrúgása bejön Huth felugrik fejelni de nem sikerül neki jön Jenas és a kijövő Cechen átemeli

46' Vége a félidőnek. A Chelsea uralta a meccset de a Tottenham nagyon szerencsésen egyenlített. Jó 2. félidő elé nézünk...

46' Kezdődik a második félidő

50' J.Cole ad be középre veszélyesen Robinson viszont könnyedén megfogja

(81.perc Birmingham-West Bromwich 1-1 gól: 70.perc Ellington)

(VÉGE Birmingham-West Bromwich 1-1)

56' Gallas forgatja meg a védőjét aztán végül 20.ról lő ballal de Robinson véd

57' Crespot indítják ad be középre King ment az utolsó pillanatban. Szöglet

57' Lampard adja be a szögletet Terry érkezik és fejel Robinson hataémasat véd újabb szöglet

58' Lamaprd újabb szögletet ezt a Tottenham védői már kifejelik

61' Lampard lő egy pattanó lövésből 30 méterről kb de mellé

62' Terryt ápolni kell

66' Nagyon rég láttunk helyzetet a meccsen

67' Kettőscsere a Chelseaánál. Joe Cole helyett Duff, Shaun Wright-Philips helyett Drogba (28. szülinapja)

73' Egyre több támadást vezet a Tottenham

75' Csere a Chelseaánál. Essien helyett jön be Maniche

78' Jenast ugratja ki King egy az egybe vitte Cechre de gyengén legurítja Cech megfogja

80' Drogba szabadrúgás 20 méterről de a sorfalba lepattan szöglet.

82' Duff gyönyőrűen húzza meg a szélen lövésre felkínálja de elmegy keresztbe

83' Robbie Keane helyett Jermaine Defoe jön be a Spurbe

84' Lamapd szabadrugása befelé csavarodik a szélről de Robinson lehúzza

85' Crespo hatalmas helyzetet hagy ki 16 méterről középre rúgja félmagasan

87' Lampard rávarázsolja Crespo lábára a labdát kb 30 méteres átadással de ő nem tud lőni.

89' Drogba gyönyörű átvétel 16-ról hatalémas lövés Kapufa

90'
Duff reklamálás miatt sárga lapot kap

90' GÓL. 2-1 . Gallas 18 méterről hatalmas gólt lőtt. (Töltöm fel)

93' Vége a mérkőzésnek. A Chelsea nyert az új pályán

Meccs-Beszámoló

Nagyon nehét mérkőzésen van túl a Chelsea.Az első félidő elején támadtunk és ment is a játék a csapatnak de Essien gólja után nem nagyon akartunk gólt rúgni. Egy Huth hibából a Spurs kiegyenlített a félidő végén és ezzel 1-1-el vonultak be a csapatok. A második félidőben ugyanaz az álmos Chelsea jött ki. A Tottenhamnek 2 sansza volt a meccsen Jenas gólja és Jenas hatalmas ziccere Cechel szemben amikor 1-1 be vitte rá de elhibázta. Drogba beálltával a Chelsea elkezdett támadni Cresponak két helyzete is volt de mind2-őt elpuskázta. Drogba lőtt egy hatalmas kapufát. Gallas a hatalmas bombagólt lőtt és ezzel nyertünk egy kis szerencsével. Összeségében nem játszott jól a Chelsea de megérdemelten nyert.